Hrvatski olimpijski dan

"Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati" - geslo je MALE OLIMPIJADE koja se i ove školske godine održala na prostoru travnatog igrališta ŠNK Podovi.  Mala olimpijada održana je povodom obilježavanja 21.obljetnice Hrvatskog olimpizma i proslave 21. Hrvatskog olimpijskog dana.

Olimpijada je započela himnom i dizanjem olimpijske zastave. Nakon atletskog natjecanja učenika 1.razreda u trčanju pobjednik prvašić upalio je olipijski plamen, a ravnateljica Vlatka Jeričević proglasila je OLIMPIJSKE IGRE otvorenima.

Prije početka natjecanja, stručni suradnik knjižničar Mate Barić demonstrirao je vježbe zagrijavanja za sve učenike.

Natjecateljske discipline u kojima su se natjecali učenici bile su: brzo trčenje, bacanje medicinke, skok u dalj, štafeta. Za fer igru i proglašenje najboljih bili su zaduženi suci učitelji Marijan Ulaković i Miloš Kepčija te domar PO Rujevac Stipo Jukić.

Nakon proglašenja pobjednika učenicima su bile podijeljene medalje koje je izradio naš vrijedni domar Mijat Barić.

U natjecateljskoj disciplini brzog trčanja zlatno mjesto su osvojile djevojčice Nedjeljka Resanović (4.a) i Ana Golub (8.b) i dječaci Martin Mlađenović (4.a) i Petar Rogo (8.a).

U bacanju medicinke najbolje su bile djevojčice Marija-Magdalena Vratan (2.r) i Petra Begić (7.a) i dječaci Relja Živković (4.a) i Fabijan Barić (8.a).

U skoku u dalj 1.mjesto osvojile su djevojčice Lorena Knežević (4.b) i Mirela Arbutina (8.b), dok su od dječaka najdalje skočili Vladimir Knežević (4.b) i Petar Rogo (8.a).

U nošenju štefete najbolji rezultat postigle su djevojčice 4.a i 8.b razreda, dok su u ovoj disciplini zlatnu medalju osvojile ekipe dječaka 4.b i 8.a razreda.

Čestitke svim učenicima natjecateljima !

U privitku možete pogledati popis svih učenika natjecatelja koji su osvojili medalje!